Template:Welcome/pl:Szablon:Witamy

Template page

Witamy na Battlestar Wiki!

Witamy na Wiki, witamy. Powiedz nam coś o sobie na swojej stronie użytkownika. Posiadamy specjalny szablon, który pozwoli Ci umieścić dane na swój temat w ładnej ramce.

Battlestar Wiki jest encyklopedią o oficjalnie licencjonowanych historiach, wyemitowanych odcinkach i innych produktach z uniwersum Battlestar Galactica. Upewnij się, że to, w jaki sposób chcesz nam pomóc zgadza się z celami Battlestar Wiki staraj się unikać tego, czym nie jesteśmy.

Nasza dyrektywa dotycząca standardów i konwencji edytowania może różnić się od tych, spotykanych na innych wiki, szczególnie w zakresie używanych czasów gramatycznych, wyrażeń, odpowiedniej kapitalizacji itp. Prosimy, przeczytaj tę dyrektywę. Posiadamy także tutorial edytowania i kody wiki, aby Ci pomóc.

Podczas edytowania i tworzenia artykułów, dopuszczamy pewne dociekanie i interpretacje, oparte na treści wyemitowanych odcinków, ale nie pozwalamy na spekulacje niepoparte żadnymi wydarzeniami z odcinków.

Duża liczba projektów Battlestar Wiki pomaga nam udoskonalać jej zawartość. Jesteś fanem Oryginalnego Serialu? Pomóż nam przy Artykułach o Oryginalnym Serialu. Inne wersje językowe Battlestar Wiki także potrzebują kogoś, kto chciałby się nimi zająć. Pomocników do tworzenia transkryptów podcastów również serdecznie zapraszamy. Nowe projekty powinny zostać przedstawione na Think Tank, gdzie dyskutujemy i rozważamy nasze idee przed oficjalnym wprowadzeniem ich w życie.

Jakiekolwiek pytania dotyczące artykułu mogą zostać zadane na jego stronie dyskusji. Ogólne pytania o Wiki zadać można na stronie Quorum lub tablicy ogłoszeń administratorów. Aby podpisać swoje posty na jakiejkolwiek stronie, wpisz po prostu cztery tyldy (~~~~)!

Liczymy na Twój wkład w społeczność Battlstar Wiki!

To use this template, please use subst:
This template is very CPU intensive, and {{subst:Welcome/pl:Szablon:Witamy}} should be used to use this template.