No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
! class="contentbox-th" style="text-align: center;" | BSG Projects | ! class="contentbox-th" style="text-align: center;" | BSG Projects | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | [http://en.battlestarwiki.org/wiki/Battlestar_Wiki:Audio_Development Battlestar Wiki: Audio Dev Project] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | TBA (2) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | Renaissance Dilettante | ! class="contentbox-th" style="text-align: center;" | Occupation(s) | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Renaissance Dilettante / Creative Mercenary | |||
|- | |- | ||
! class="contentbox-th" style="text-align: center;" | Contact Info | ! class="contentbox-th" style="text-align: center;" | Contact Info |
Revision as of 12:39, 19 September 2006